Bezpłatny webinar
Jak (i kiedy) rozmawiać z nastolatkami o s€ksie?

Wielu rodziców boi się tego tematu, a przecież jest niezbędny, aby pomóc młodzieży budować zrozumienie i podejmować odpowiedzialne decyzje

Podczas tego spotkania poruszymy temat wsparcia i dostarczenia młodzieży odpowiedniej wiedzy,
przyjmując fakt, że nastolatki eksplorują swoją s€ksualność, a naszym zadaniem jest zapewnić im bezpieczne środowisko oraz odpowiedzi na ich pytania.

Dołącz do spotkania, aby zdobyć praktyczne wskazówki i pewność w prowadzeniu otwartych rozmów na temat s€ksualności z Twoimi dziećmi.

Webinar Sexed Logo

Rozmawiać będą:

Basia Pietruszczak

BASIA PIETRUSZCZAK

Dziennikarka, współtwórczyni moonki, edukatorka seksualna. Autorka książek z serii „Twoje ciałopozytywne dojrzewanie” oraz „Twojego ciałopozytywnego workbooka”.

Patrycja Wonatowska Sexed

Patrycja Wonatowska

Psycholożka, seksuolożka, psychoterapeutka w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz w trakcie certyfikacji w nurcie integracyjnym, edukatorka seksualna i wykładowczyni akademicka. Współpracuje na stałe z SEXEDPL.

Floresy 1

KORZYSTAJ Z BEZPŁATNYCH MATERIAŁÓW
PRZYGOTOWANYCH SPECJALNIE DLA RODZICÓW.​

Spotkanie to organizujemy specjalnie dla moonkowej społeczności wrażliwych i otwartych rodziców.

Żeby wziąć udział w spotkaniu niezbędna jest rejestracja – od razu po zapisie otrzymasz od nas link do spotkania.

Dzięki temu będziesz mogła/mógł dołączyć do nas na żywo, a także otrzymasz nagranie (np. gdyby zmieniły się Twoje plany). Jeśli po zapisie nie otrzymasz od nas maila – wyślij wiadomość na adres hello@moonka.pl. Chętnie pomożemy.

Webinar Seksualność
Sexed-zapis na webinar