Razem z fundacją moonka Twoja firma może pomóc oswajać dojrzewanie dzieciom w całej Polsce!

Zobacz jak łatwo i mądrze Twoja firma może:

Ufunduj szkołom ciałopozytywne pakiety edukacyjne, które pomagają dorastającym dzieciom zrozumieć siebie w czasie dojrzewania, a nauczycielom dostarczają mądrych narzędzi do ich wspierania.

Grafiki Edu Fb.jpg

Co to jest ciałopozytywny pakiet edukacyjny?

To zestaw:

Materiały zawarte w pakiecie poruszają tematy związane z dojrzewaniem bez tabu i kompleksów, z rzetelną wiedzą, empatią i pozytywnym podejściem do ciała. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu dzieci nabiorą pewności siebie i umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami dorosłości, kształtując zdrowe, szczęśliwe i satysfakcjonujące życie.

Niezależnie od tego, jak duży jest budżet Twojej firmy możesz dać realne wsparcie konkretnej szkole, na przykład tej w Twojej okolicy. Cena jednego pakietu to tylko 199 zł. Koszty przesyłki pokrywa fundacja moonka.
Moje Cialo Jest Madre.png

Czemu w ogóle zajmować się dojrzewaniem?

Dojrzewanie to czas burzliwych zmian obejmujących każdy aspekt życia dziecka: od  ciała i przebudowy mózgu przez kształtowanie tożsamości po budowanie relacji. To proces, który obejmuje niemal cały czas spędzony w podstawówce. Rodzice często liczą, że to właśnie szkoła zajmie się edukacją dotyczącą dojrzewania. Jednak ta, z różnych powodów i pomimo dobrych chęci wielu nauczycieli i nauczycielek, nie daje dzieciom potrzebnego wsparcia.

Chcemy to zmienić! Ciałopozytywne pakiety dają nauczycielom proste i łatwo dostępne narzędzia do wspierania dojrzewających dzieci, a dzieciom dostęp do wiedzy, której często nie mogą uzyskać w domu.

Ale jak to działa?

Wrzesień-Grudzień
Zbiórka funduszy

Zbieramy Wasze darowizny / ufundowane pakiety.

Możesz przekazać darowiznę albo dokonać zakupu i otrzymać fakturę.

Styczeń
Zgłoszenia szkół

Zbieramy zgłoszenia od zaangażowanych szkół, które chcą korzystać z ciałopozytywnych scenariuszy, przewodników i gier.

Luty
Wysyłka pakietów

Ruszamy z wysyłką pakietów!
1 szkoła = 1 pakiet

Jeśli zechcesz, wyślemy Ci listę szkół, do których trafiły pakiety ufundowane przez Twoją firmę.

Jak mogę to sfinansować?

Możesz przekazać nam darowiznę albo dokonać zakupu – wybierz jak Ci wygodniej! (i łatwiej dla Twojej księgowości).

Darowizna

1. Wypełnij formularz i zadeklaruj jaką ilość pakietów Twoja firma może ufundować. Możesz też wybrać szkoły, do których trafią ciałopozytywne książki i gry (napisz to w 'specjalnych życzeniach').
2. Po otrzymaniu maila wpłać darowiznę w kwocie równej ilości zestawów x 199 zł na konto Fundacji (wszystkie szczegóły dostaniesz w mailu).

A potem... my zajmujemy się wszystkim, by do końca marca pakiety trafiły do wybranych szkół. Jeśli chcesz, poinformujemy Cię, do których szkół trafiły ufundowane przez Twoją firmę pakiety.

Faktura

1. Wypełnij formularz, podaj niezbędne dane i zadeklaruj jaką ilość pakietów Twoja firma chce zakupić. Możesz też wybrać szkoły, do których trafią ciałopozytywne ksiażki i gry (napisz to w 'specjalnych życzeniach').
2. Na tej podstawie wystawimy Ci fakturę z 14 dniowym terminem płatności i wyślemy mailem.
3. Ostatni krok to przelew od Ciebie na nasze konto.

A potem... my zajmujemy się wszystkim, by do końca marca pakiety trafiły do wybranych szkół. Jeśli chcesz, poinformujemy Cię, do których szkół trafiły zakupione przez Twoją firmę pakiety.

Czy wiesz, że...?

Finansując zakup ciałopozytywnych pakietów dla edukacji realizujesz
Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Cele Zrownowazonego Rozwoju
3 Cel
4 Cel
5 Cel
Logo Moonka

Fundacja moonka
ul. Klimczaka 8/79
02-797 Warszawa

REGON: 523089877
NIP: 9512549219
KRS: 0000991088

Nest Bank
94 2530 0008 2060 1075 1300 0001

O fundacji

Już pierwszy rok działalności moonki, pokazał nam, jak wiele dzieci nie ma dostępu do rzetelnej wiedzy o swoim zmieniającym się ciele. Nie wie co się z nimi dzieje ani na poziomie fizjologii, ani na poziomie emocji.

Uważamy, że każde dziecko ma prawo do edukacji na temat fizycznych, psychicznych i społecznych aspektów dojrzewania, a dorośli mają obowiązek im ją zapewnić. Dlatego powołałyśmy Fundację moonka.

Kontakt