ciałopozytywne scenariusze lekcji

Pomóż swoim uczniom i uczennicom wzmacniać odporność psychiczną, aby lepiej radziły sobie w nowym roku szkolnym. Ciałopozytywnie ❤️

Przeprowadź ciałopozytywne zajęcia, które wzmacniają poczucie wartości wsród uczniów, rozwijają ich samoświadomość i budują w klasie pozytywne relacje.

Pobierz Scenariusze1

Pobierz za darmo scenariusze zajęć dla dzieci w wieku 8+

Jeśli chcesz je otrzymać dołącz do odbiorców moonkowego newslettera i podaj adres na jaki mamy wysłać link do pobrania scenariuszy.

Pobierz-scenariusze-lekcji

POBIERAM scenariusze ciałopozytywnych lekcji za darmo! 

Floresy 1

Co dokładnie otrzymam?

Scenariusze Detal1

3 scenariusze zajęć dla dzieci w wieku 8+

Otrzymasz od nas 3 scenariusze zajęć dla dzieci w wieku 8+. Każdy scenariusz to 45 minut zajęć. Pobierzesz w sumie 6 plików PDF: 3 w wersji kolorowej oraz 3 w wersji czaro-białej (żeby był wybór, jeśli potrzebujesz je wydrukować).

Scenariusze Detal2

Karty pracy jako załącznik do scenariuszy

W każdym scenariuszu znajdziesz dedykowane karty pracy. Zawsze w dwóch wersjach - kolorowej i czarno-białej. Gotowe do wydrukowania w formacie A4 lub A3.

Scenariusze Detal3

Plakat A1 „Jak może mówić ciało”

Otrzymasz od nas plik umożliwiający wydruk plakatu w rozmiarze A1 „Jak może mówić ciało”, żeby ćwiczyć obserwowanie tego co czujemy i sprawdzanie jakie odczucia odzywają się w ciele.

Scenariusze Detal4

Ćwiczenie „Skan ciała” w wersji mp3

Otrzymasz link do naszego ćwiczenia „Skan ciała”, które buduje świadomość ciała i odpręża. Nauczycielki i nauczyciele również mogą skorzystać z tego ćwiczenia w domu.

Logo Moonka

Fundacja moonka
ul. Klimczaka 8/79
02-797 Warszawa

REGON: 523089877
NIP: 9512549219
KRS: 0000991088

Nest Bank
94 2530 0008 2060 1075 1300 0001

O fundacji

Już pierwszy rok działalności moonki, pokazał nam, jak wiele dzieci nie ma dostępu do rzetelnej wiedzy o swoim zmieniającym się ciele. Nie wie co się z nimi dzieje ani na poziomie fizjologii, ani na poziomie emocji.

Uważamy, że każde dziecko ma prawo do edukacji na temat fizycznych, psychicznych i społecznych aspektów dojrzewania, a dorośli mają obowiązek im ją zapewnić. Dlatego powołałyśmy Fundację moonka.

Kontakt