Bezpłatny webinar dla rodziców „Jak zrozumieć nastolatka?”

Dlaczego nastolatki biorą wszystko do siebie? Czemu najpierw robią, potem myślą, a ich emocje zmieniają się jak w kalejdoskopie? Jak sobie z tym wszystkim radzić i jak odnaleźć się w roli rodzica nastolatka?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym webinarze „Jak zrozumieć nastolatka?“, który odbędzie się w poniedziałek 6 listopada o 19.00.

Dowiedz się, co dzieje się w umysłach i sercach nastolatków i jak możemy lepiej wspierać ich w tym wyjątkowym czasie. 

Aneta Webinar2

Rozmawiać będą:

Aneta Stępień-Proszewska – certyfikowana coachka, trenerka kompetencji relacyjnych, przywódczych, rodzicielskich i komunikacji empatycznej, mediatorka i facylitatorka porozumienia w konfliktach grupowych, terapeutka w nurcie Resonant Healing (terapii poprzez rezonans empatyczny). Wspiera osoby nastoletnie i ich rodziców poprzez sesje indywidualne, mediacje oraz warsztaty w szkołach. Współtworzy warsztaty dla rodziców nastolatków „Dorastać z nastolatkiem”, prowadzi bloga i profil na FB o tym samym tytule. Ekonomistka i psycholożka, ambasadorka Porozumienia Bez Przemocy, entuzjastka neurobiologii interpersonalnej i propagatorka dialogu ponad podziałami. Szczęśliwa żona i matka trójki dorastających dzieci. Autorka książki „Jak zrozumieć nastolatka” wydawnictwa Natuli – dzieci są ważne. 

Basia Pietruszczak – dziennikarka, współtwórczyni moonki, edukatorka seksualna. Autorka książek z serii „Twoje ciałopozytywne dojrzewanie” oraz „Twojego ciałopozytywnego workbooka”.

Mailchimp Form E1675606623699.png

DOŁĄCZ DO NAS I KORZYSTAJ Z BEZPŁATNYCH MATERIAŁÓW PRZYGOTOWANYCH SPECJALNIE DLA RODZICÓW.

Spotkanie to organizujemy specjalnie dla moonkowej społeczności wrażliwych i otwartych rodziców. 

Żeby wziąć udział w spotkaniu niezbędna jest rejestracja – od razu po zapisie otrzymasz od nas link do spotkania.

Dzięki temu będziesz mogła/mógł dołączyć do nas na żywo, a także otrzymasz nagranie (np. gdyby jednak zmieniły się Twoje plany). Jeśli po zapisie nie otrzymasz od nas maila – napisz na hello@moonka.pl. Chętnie pomożemy.

Aneta Stepien-Proszewska -zapis na webinar