Bezpłatny webinar
Jak przetrwać do końca roku szkolnego?

Według raportu moonki i infuture institute „Dojrzewanie polskich chłopców” 51% badanych przyznało, że nauka w szkole była dla nich największym wyzwaniem w okresie dojrzewania.

Prawie połowa uczniów odczuwa stres związany ze szkołą i nauką (raport „Zdrowa szkoła” Fundacji Dbam o mój zasięg).

W najnowszej edycji badania PISA, Polska znalazła się na 73 miejscu w poczuciu przynależności do szkoły (na 79 państw) i na 69 w satysfakcji z życia (na 74 państwa).

Powyższe dane pokazują, że coś z polską szkołą jest nie tak. Jeśli sam/a doświadczasz trudności ze szkolnym systemem lub widzisz, że Twoje dziecko nie dostaje w nim należytego wsparcia, zapraszamy na webinar dla rodziców.

 
Webinar Szkola 8.lutego
Porozmawiamy między innymi o tym:

Rozmawiać będą:

MartaSzymczyk gościnia webinaru edu

MARTA SZYMCZYK

Pedagożka szkolna, nauczycielka etyki, aktywistka edukacyjna i społeczna. Prowadzi fanpage „Nieszablonowa pedagożka" poświęcony wychowaniu, edukacji antydyskryminacyjnej, przepisom prawa oświatowego oraz sprawdzonym działaniom w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wyróżniona w XIV edycji Nagrody im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata", XI edycji konkursu im. Aliny Margolis-Edelman organizowanego przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, II edycji Nagrody im. Janusza Korczaka oraz w Konkursie Nauczyciel Roku 2023. Współtwórczyni inicjatywy Protest z Wykrzyknikiem. Prywatnie mama 11-letniej Mai.

Aleksandralehmann Zaplatani

Aleksandra Lehmann

Psycholożka, trenerka edukacyjna i organizatorka społeczności lokalnej. Ukończyła Uniwersytet SWPS w Sopocie ze specjalnością wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży. Uwielbia pracę z młodymi ludźmi i nigdy nie dała zniknąć własnemu „wewnętrznemu dziecku”. Projekty, które inicjuje dla młodzieży bazują na poczuciu własnej wartości, pasji, pracy na zasobach, budowaniu sprawczości i wielopoziomowej sympatii. Psycholożka w moonkowym kursie „Oswajamy dojrzewanie. Budujemy relacje”.

A rozmowę poprowadzi Ewa Pietruszczak, jedna z założycielek i prezeska Fundacji moonka.

Jeśli jakieś kwestie związane ze szkołą szczególnie Cię interesują, albo chciałbyś poruszyć konkretny problem wyślij mail na adres ewa.pietruszczak@moonka.pl do 6 lutego. Postaramy się go uwzględnić w webinarze.

Floresy 1

KORZYSTAJ Z BEZPŁATNYCH MATERIAŁÓW
PRZYGOTOWANYCH SPECJALNIE DLA RODZICÓW.​

Spotkanie to organizujemy specjalnie dla moonkowej społeczności wrażliwych i otwartych rodziców.

Żeby wziąć udział w spotkaniu niezbędna jest rejestracja – od razu po zapisie otrzymasz od nas link do spotkania.

Dzięki temu będziesz mogła/mógł dołączyć do nas na żywo, a także otrzymasz nagranie (np. gdyby zmieniły się Twoje plany). Jeśli po zapisie nie otrzymasz od nas maila – wyślij wiadomość na adres hello@moonka.pl. Chętnie pomożemy.

Szkola Webinar
Szkoła-zapis na webinar (#16)