Bezpłatny webinar
Zaplątani – kim są współcześni rodzice?

Kiedy nasze pokolenie dorastało ani nam, ówczesnym dzieciom, ani naszym rodzicom nie mieściło się w głowie, że powiemy im NIE. Że nie posprzątamy. Nie wstaniemy do szkoły, bo chcemy odpocząć. 

Teraz wręcz przeciwnie. Rodzice nie wiedzą czy mają chodzić na palcach wokół leżącego ze słuchawkami na uszach dziecka, podawać jedzenie i wynosić śmieci? Czy mogą też czegoś wymagać i jak to robić.. bez krzyku, kar i kłótni?

Coraz częściej słyszymy o rodzicielskim wypaleniu.

Zaplatani

 🗓️ WTOREK 23. STYCZNIA 

⏰ GODZINA 19:00

Rozmawiać będą:

Monikastutzkowalska Zaplatani

Monika Stutz-Kowalska

Certyfikowana trenerka FamilyLab, założycielka projektu Stacja Relacja. Od 8 lat prowadzi konsultacje oraz warsztaty z rodzicami i specjalistami w duchu pedagogiki Jespera Juula. Wspiera rodziców i nauczycieli w budowaniu silnej i zdrowej relacji z dziećmi oraz dbaniu o siebie. Dziennikarka, socjolożka, psycholożka społeczna. Mama.

Aleksandralehmann Zaplatani

Aleksandra Lehmann

Psycholożka, trenerka edukacyjna i organizatorka społeczności lokalnej. Ukończyła Uniwersytet SWPS w Sopocie ze specjalnością wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży. Uwielbia pracę z młodymi ludźmi i nigdy nie dała zniknąć własnemu „wewnętrznemu dziecku”. Projekty, które inicjuje dla młodzieży bazują na poczuciu własnej wartości, pasji, pracy na zasobach, budowaniu sprawczości i wielopoziomowej sympatii. Psycholożka w moonkowym kursie „Oswajamy dojrzewanie. Budujemy relacje”.

Marcinperfunski Zaplatani

Marcin Perfuński

Influencer parentingowy, dziennikarz, redaktor oraz tata 5 córek. W sieci znany jako SuperTata, który wykorzystuje media społecznościowe do promocji zaangażowanego rodzicielstwa. Realizuje to poprzez webinary, live'y, podcasty, bloga oraz profile w mediach społecznościowych.

A rozmowę poprowadzi Katarzyna Gałązka, certyfikowana trenerka FamilyLab i edukatorka seksualna. Prowadzi inspirujące seminaria, warsztaty, grupy wsparcia i konsultacje dla rodziców (m.in. współpracuje z Fundacją Sto Pociech). Prywatnie żona, mama trójki dzieci.

Floresy 1

KORZYSTAJ Z BEZPŁATNYCH MATERIAŁÓW
PRZYGOTOWANYCH SPECJALNIE DLA RODZICÓW.​

Spotkanie to organizujemy specjalnie dla moonkowej społeczności wrażliwych i otwartych rodziców.

Żeby wziąć udział w spotkaniu niezbędna jest rejestracja – od razu po zapisie otrzymasz od nas link do spotkania.

Dzięki temu będziesz mogła/mógł dołączyć do nas na żywo, a także otrzymasz nagranie (np. gdyby zmieniły się Twoje plany). Jeśli po zapisie nie otrzymasz od nas maila – wyślij wiadomość na adres hello@moonka.pl. Chętnie pomożemy.

Zaplatani
Zaplątani-zapis na webinar (#15)